Strona główna

Z SYSTEM-KANBAN.PL

Stystem-kanban-logo-3.png

Witryna jest zbiorem wiedzy o tematyce szczupłego zarządzania szerzej znanego Lean Management / Lean Manufacturing. Jest to koncepcja która, dostarcza wartość i optymalizuje przepływy pracy minimalizując jednocześnie marnotrawstwo. Metodologia Lean polega na ciągłym ulepszaniu procesów, pracy i ludzi.

Celem strony jest utworzenie kompletnej bazy danych ma tematy związane z zarządzaniem w koncepcji Lean.

Witryna ma konstrukcję encyklopedyczną także aby wyszukać jakiś interesujący temat należy wpisać go w pole wyszukiwania. Artykuły możesz znaleźć także przeglądając listę kategorii. Każdy artykuł jest przypisany do co najmniej jednej. Możesz je przeglądać po kliknięciu odsyłacza "Kategorie" w lewym menu witryny. Miłej lektury!

W 2022 zmieniliśmy silnik strony na MediaWiki. Oznacza to że strona podobnie jak Wikipedia może być tworzona wspólnie przez wielu użytkowników. Wiki to strona z bazą wiedzy na określony temat, na której użytkownicy mogą wspólnie modyfikować jej zawartość i strukturę bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Zachęcamy do przyłączenia się do redagowania nowych artykułów i zmiany obecnych. Stwórzmy największą bazę danych na tematy lean management, zarządzania produkcją i pokrewne. Więcej informacji o tym jak zacząć znajdziesz na stronie pomocy.

Ostatnie zmiany

Brak zmian w wybranym okresie spełniających Twoje kryteria.
REKLAMA
Ciasteczka cookie pomagają nam usprawniać nasze usługi. Korzystając z witryny, zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.